Hangi Edip Polat?

Değerli Okurlarım,
Öncelikle sizlere çok önemli bir bilgilendirme yapmak mecburiyetindeyim. Şu an kalemimin mürekkebinden akan ve bana ait olan iki adet kitap mevcut. Bunlardan biri “Etkileyen Anne Babalar” diğeri ise “Azez”dir. Piyasada Edip Polat adında başka bir yazarımıza ait kitaplar mevcut. Bu yazarımıza ait bazı kitapların içeriği siyaset temelinde yazılmıştır. Bilmenizi isterim ki benim siyasetle yakından uzaktan bir alakam yoktur. Bu hususta sizleri bilgilendirme ihtiyacı hasıl oldu. Sevgilerimle.
-Eğitimci Yazar Edip Polat

Genel

2 Comments Yorum bırakın

  1. Merhaba, yazın alanına hoş geldiniz değerli adaşım ve meslektaşım. Ben öbür Edib Polat’ım. Dikkat ederseniz ben Edib Polat, yani simimin son harfini “b” ile daha çok kullanıyorum. Ama kimlik adım sizinkiyle aynı yani: Edip Polat. Eski kitaplarımı “Edip Polat” yani sizinkiyle aynı adı kullanarak yayınladım: Örneğin “Zinacı”, “Sevgilim Sevgisiz Ölüm” vs. Ancak uzun zamandır. Edib adını kullanıyorum. Ancak bazı siyasi denebilecek kitaplarım olsa da (örneğin sadece “Devletsiz Ülkeden İzdüşümler” adlı eserim politik yorumlardan oluşuyor, diğerleri için size katılmıyorum. Yani siyasi değildirler, ama Kürtçe olanlar var, her Kürtçe kitabı da siyasi olarak değerlendirmemeniz gerekir, zira TRT KURDİ de şu an yayında. Çevirilerimle beraber 20 adet yayınlanmış kitabım var.
    Bu bilgiyi sitenizde veya istediğiniz ortamda açıklayıcı olması için kullanabilirsiniz. Anladığım kadarıyla siz çok genç kuşaktansınız, yazın hayatınızda size başarılar dilerim.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: